נעים להכיר, אני שי, 
פסיכותרפיסטית
(M.A) אונליין, ברצלונה וסנט קוגט. 

אני מטפלת במבוגרים, נוער וילדים, בגישה אינטגרטיבית המשלבת טיפול דינאמי עם טיפול קוגניטיבי- התנהגותי (סי.בי.טי). זאת בנוסף לטיפול באמנות ותרפיה בשדה הלידה, בהתאם לצורך.

בעיקר, אני בגישה שמסתכלת בגובה העיניים, באופן הוליסטי, ומותאם אישית לפונה. אני מאמינה ביכולת הריפוי של קשר אנושי מיטיב, וביכולת הריפוי של כל אחד.ת את עצמו.ה- בהינתן המרחב והכלים המתאימים.

מוזמנים.ות לכתוב לי לתיאום שיחת היכרות ויעוץ ראשונית, ללא עלות.

הכשרה מקצועית:

הסמכה בפסיכותרפית CBT (שנתיים), טיפול קרוב, בחסות איט"ה ואונ' חיפה.

MA פסיכותרפיה באמנות, אונ' גולדסמית', לונדון

BA פסיכולוגיה, אונ' בר אילן

תעודת הסמכה בBOT, שלב 1 ו2, מרכז הכשרות לתקשורת בשדה הלידה

הסמכה בEMDR שלב 1, מכון EMDR ישראל

ילדים ונוער

הורים פונים אליי לטיפול בילדם מסיבות מגוונות: עקב שינוי חיים משמעותי כמו מעבר בין מדינות, פרידה וגירושין, אובדן, קשיים חברתיים, התמודדות עם דימוי עצמי נמוך, חרדה, פוביה, זעם, ודיכאון. לפעמים, לא ממש ברור מה זה אבל מרגיש בבטן שצריך עוד מרחב תומך והתבוננות מקצועית.

הטיפול מותאם אישית לאופי ולצורך של כל ילד.ה או נער.ה ומשלב לרוב שיחה עם יצירה ומשחק- "שפות" נגישות לרוב הילדים, שמסייעות לביטוי ועיבוד של תכנים נפשיים, בהפחתת חרדה, ובחיזוק יכולות הוויסות ותחושת המסוגלות האישית. ​זאת בשילוב כלים מתחום הסיביטי.

טיפול זוהי דרך בה אנו צועדים יחד. בנוסף לפגישות עם הילד.ה, מתקיימים לרוב גם פגישות נפרדות עם ההורים, על מנת לתת לילד ולמשפחה תמיכה מלאה.

​מוזמנים.ות לכתוב לי ונתאם שיחה ראשונית ללא עלות, בשביל להתייעץ ולחשוב ביחד מה יכול להתאים לכם ולאהובים שלכם. 

מבוגרים

כולנו זקוקים ליותר תמיכה בזמן כזה או אחר בחיינו. א.נשים פונים אליי בתקופה של משבר אישי, אחרי אירוע קשה או טראומתי, מעבר או שינוי משמעותי, תחושות מתח ולחץ מתגבר,התמודדות עם כעס, תחושת חוסר משמעות, פוביה, חרדה, אוסידי, ודיכאון. לפעמים זהו צורך בהתפתחות אישית, או התלבטויות שצפות ומבקשות בירור מעמיק במרחב בטוח.

​בטיפול אנחנו מתבוננים דרך כל מרכיבי החוויה (הרגשות, המחשבות, הגוף הפיזי וההתנהגות), דרך מה שקורה בפנים וגם בחיים 'בתכלס'- כדי להבין לעומק מה מניע, מה מעכב, וכיצד ניתן ליצור שינוי ולהגדיל את הרווחה הנפשית. אני מאמינה בחיבור בין הטיפול לחיי היומיום וביכולת לקחת כלים ליישום ואימון אישי, לחיזוק תחושת המסוגלות והריפוי העצמי.

 כמטפלת אני כאן כדי להקשיב לעומק, לשאול שאלות, להאיר זרקור ולכוון כשצריך- ברגישות רבה לצרכים ולקצב האישי של כל אחד ואחת. 

מוזמנים.ות לכתוב לי ונתאם שיחה ראשונית ללא עלות, כדי לבדוק, להתייעץ ולחשוב ביחד.

נשים - טיפול מותאם ורגיש לשדה הלידה

ליווי רגשי בתקופת ההריון, כהכנה רגשית ללידה, עבור עיבוד חווית לידה, בתקופת האימהות הראשונית, תוך מחשבות על הריון עתידי וניסיונות להיכנס להריון או אחרי אובדן הריון. טיפול לא חייב להיות תהליך ארוך ויכול להיות כמה פגישות סביב נושא ממוקד. ​

תהליך הכניסה להריון, ההריון, הלידה והאימהות, מחזיק בתוכו שינוי עצום במגוון היבטים- הרגשי, ההורמונלי, הפיזי והחברתי. זו תקופה בה עולים רגשות ותחושות עוצמתיים וסוערים יותר, מבלבלים, מנוגדים וסותרים. למשל, יכולים להיות בה שימחה והתרגשות רבה, ביחד עם רגשות תסכול, כעס, חרטה, אשמה ובושה.  

לכן, אני מאמינה שזה רק טבעי לבקש עוד תמיכה בתקופה הזו. עוד זוג עיניים שמאפשרות התבוננות על מה שקורה בפנים ובחוץ.  מרחב מכיל ולא שיפוטי שנותן מקום לכאב ולקושי, ובאותה עת, עוזר להגדיל כוחות ומשאבים ולהכניס עוד נשימה וחמלה פנימה.

מוזמנות לכתוב לי לתיאום שיחה ראשונית ללא עלות, כדי לשאול, להתייעץ ולחשוב ביחד.